В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

        Бібліотека є структурним підрозділом професій­но-технічного навчального закладу і здійснює бібліо­течно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного та навчально-виробничого процесів як під час уроків, так і в позаурочний час. Професійно-технічний навчальний заклад забезпечує забезпечує всіма умовами, які необхідні для функціонування бібліотеки, зокрема, належне зберігання, використання та поповнення бібліотечного фонду. Приміщення, обладнання та майно бібліотеки утримуються в належному стані. 

      Бібліотека в ліцеї є доступна та безкоштовна для користувачів, а саме: учнів, слухачів, викладачів, майстрів виробничого навчання, працівників структурних підрозділів ліцею. Бібліотека обслуговує користувачів згідно з правилами кори­стування Бібліотекою та має штамп зі своєю повною назвою.

       Ліквідація  бібліотеки можлива лише в разі ліквідації ПТНЗ. У цьому випадку фонди бібліотеки перерозподіляються між бібліотеками освітянської галузі за встановленим порядком.

       Посадова інструкція бібліотекаря

       Положення про бібліотеку ДПТНЗ Бориспільський професійний ліцей

       Правила користування бібліотекою ДПТНЗ Бориспільський професійний ліцей

       Інструкція з безбеки життєдіяльності в бібліотеці

 

Законодавчі та нормативні документи

    1. Закон України « Про бібліотеки та бібліотечну справу».

   2. Закон України від 21 травня 2009 року № 1388-VI «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»

   3. Закон України від 9 січня 2007 року № 537-V «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки»

   4. Закон України «Про загальну середню освіту»

   5. Закон України «Про Національну програму інформатизації»

   6. Наказ МОН молодь спорту України від 01.10.2012 р. № 1060 «Про затвердження Положення про електронні освітні ресурси»

   7. Наказ Міністерства культури і туризму України від 29.12.2008 р. № 1631/0/16-08 «Про затвердження Типових норм часу на основні процеси бібліотечної роботи»

   8. Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу

   9. Лист щодо оплати праці та встановлення розряду працівникам бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу.