В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

    Нещодавно стартував набір учнів у Бориспільський професійний ліцей

    Прийом учнів (слухачів) на навчання здійснюється за державним замовленням на підготовку робітників, замовленням служби зайнятості, а також на договірній основі з підприємствами, організаціями, фізичними особами.

     Між професійним ліцеєм та товариствами обмеженої відповідальності: АТП «Україна», «Варіація», «Булат СБК», Агрофірма «Старе», «Київська агропромислова компанія», «Дорос», «Будівельно-монтажне управління №10», АТФ «Будпласт», «Омега-31», «Автосервіс», «Форнеті-Україна», «Бориспільський завод гумових виробів», відкритими акціонерними товариствами АТАСС-Бориспіль, «Аскольд», акціонерним товариством «Київобленерго» (Бориспільський районний підрозділ), приватними підприємствами «Бориспільбудінвест», «Азомет Трейд» та іншими укладено угоди на співпрацю, підготовку робітників, надання робочих місць для організації виробничого навчання та виробничої практики.

     Станом на 01 січня 2019 року в ліцеї навчаються 357 учні та слухачі,  серед них 332 особи – первинна професійна підготовка, 25 осіб – слухачі професійно-технічного навчання.

     Правила прийому своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації, активну профорієнтаційну роботу з використанням друкованої продукції, мережу Інтернет.

      Прийом учнів до навчального закладу здійснює приймальна комісія, склад і обов’язки якої визначаються наказом директора ліцею. 

     Під час проведення заходу «День відкритих дверей» випускники загальноосвітніх шкіл знайомляться з історією та традиціями навчального закладу, його матеріально-технічною базою, оглядають виставку продукції, яка випускається під час проведення уроків виробничого навчання, майстри виробничого навчання демонструють «майстер-клас» з професій.

     Широко застосовуються для проведення профорієнтаційної роботи і засоби масової інформації: місцева преса, радіо та телебачення та ін.

     Щорічно навчальний заклад випускає близько 200 кваліфікованих робітників, які пройшли первинну професійну підготовку, близько 100 слухачів професійно-технічного навчання з числа юридичних та фізичних осіб, 100% випускників отримують кваліфікацію з двох і більше професій, що сприяє в подальшому кращому працевлаштуванню.

 

В нашому ліцеї ви можете отримати професії:

На базі 9 класів (термін навчання 3 роки )

 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»). 
 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник .                                                             
 • Столяр будівельний, Монтажник гіпсокартонних конструкцій;
 • Штукатур, маляр,

На базі 11 класів

 • Електрогазозварник, рихтувальник кузовів (1,5 року);
 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (1,5 року);
 • Кухар - офіціант (1,5 pоку);
 • Майстер готельного обслуговування (pік).

Вечірні курси

 • Водій автотранспортних засобів категорії «A», «В», «С», «Д», «Е»; 
 • Електрогазозварник ручного зварювання;
 • Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;
 • Охоронник;
 • Монтажник гіпсокартонних конструкцій;
 • Кухар.

   Так вже повелося, що ринок кадрів не стоїть на місці. На зміну одним спеціальностям приходять інші, більш сучасні та пристосовані до останніх новинок технічного прогресу, деякі спеціальності та професії взагалі залишаються в минулому, бо нікому не спаде на думку нині плести постоли чи організувати виробництво самоварів. Але є професії, котрі з часом не тільки не втрачають своєї актуальності, але й здобувають все більший попит.

       Будівельник – дуже давня професія, що іде своїми початками в глибину сторіч. Історія будівельного мистецтва бере свій початок з найдавніших часів і нерозривно пов'язана з історією розвитку людського суспільства. Першим вчителем будівничих була природа, яка їх оточувала. З тієї пори, як людина будує, її думки невпинно працюють над створенням нових, поліпшенням існуючих знарядь праці, над пошуками складних форм споруд, над зведенням їх у короткі терміни, із меншими витратами засобів і зусиль. Завдяки будівельникам невпізнанно змінює образ наша Земля, її міста і села, вступають в дію нові заводи, домни і елеватори, торгові центри, прокладаються тисячі кілометрів залізничних і шосейних шляхів.

   З кожної професії розроблені пакети навчально-програмової документації, що погоджені з основними замовниками кадрів, ДЗ «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» та затверджені департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації. Зміст навчальних планів і програм відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційних характеристик. 

 Учні ліцею забезпечуються стипендією, безкоштовним проживанням в гуртожитку і харчуванням. Кращим випускникам надаються направлення для продовження навчання у вищих навчальних закладах.