В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

 

Військово-патріотична гра "Вояцький дух"

      Команда "БОРИВІТЕР", (Бориспільський професійний ліцей), взяла участь у відкритій військово патріотичній грі "Вояцький дух", що проходило з 29 вересня по 1 жовтня 2017 року на базі 169 -ого Навчального центру ЗСУ "Десна" (Чернігівська облась, смт. Десна) за підтримки Всеукраїнського об'єднання військово патріотичних організацій. Участь у змаганні взяли: Мельник Сергій, Дебеляк Дар'я, Кірієнко Іван, Марчук Назар, Тюхтій Валентина, Волков Дмитро та керівник клубу "Боривітер" Ломака Євгеній Володимирович.

 

Спортивно-інтелектуальна гра "Лабіринт" - весна 2017

              Цього року команда "Боривітер" вкотре взяла участь у спортивно-інтелектуальній грі "Лабіринт", який проходить на території Національного технічного університету України Київського політехнічного інституту (НТУУ "КПІ"). 

       Цієї весни команда "Боривітер" виборола два призові місця:

  1. ІІ місце у спортивно-інтелектуальній грі "Лабіринт - весна 2017";
  2. ІІІ місце у спортивно-інтелектуальному змагання "Нічна гра".

     За свої уміння та досягнення отримали кубок за ІІ місце та дві призові грамоти.

 

Боривітер - "На шляху до досконалості"

       В період з 6 - 7 травня 2017 року на території м.Маріуполь Донецької області, пройшли змагання всеукраїнського турніру по спортивному метанню ножа "На пути к совершенству".

       Учні Бориспільського ліцею, (клуб "Боривітер"), отримали почесні грамоти  та подяки від організаторів конкурсу.

 

Військово-патріотичні змагання на кубок "Боривітру"

        В період з 3 по 5 лютого 2017 року на базі ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей" проходили змагання між учасниками військово-патріотичних клубів з усієї України. Команди змагалися за кубок військово-патріотичного клубу "БОРИВІТЕР" (Бориспільський професійний ліцей). 

       В участі взяли 10 команд і в загальній кількості більше 90 учасників. Кожна команда показала свої найкращі досягнення. Всі учасники було нагороджені почесними грамотами та кубками першості у своєму виді змагання.

       В загальному заліку команда "Боривітер" зайняла 3 місце. Також учасник клубу, Мельник Сергій, отримав грамоту за перше місце у виді "Стрільба зі стрілецької зброї".

 

Боривітер - юний десантник

         В період з 23 - 25 грудня 2016 року на базі МГО "КЮД" (Клуб Юних Десантників), "Гвардія" м. Полтави, відбулися змагання між командами воєнно-патріотичних формувань десантного профілю.

       Команда "Боривітер" у складі студентів ліцею знову показала високі досягнення та отримала кубок за І місце у вогневій підготовці та почесні грамоти і подяки.

 

 Участь клубу у військово-патріотичних іграх "Патріот"

        В період з 25 по 28 листопада 2016 року в смт. Гончарівське команда "БОРИВІТЕР" брала участь у патріотичних військово-спортивних ігриах "Патріот". Учні показали високі досягнення у стрільбі. командній роботі та киданні гранат, за що отримали похвальні грамоти від керівництва. 

 

Зустріч клубу з майором НГУ

        Згідно плану роботи ліцею та  Міністерства освіти і науки України 4 листопада 2016 року відбулась зустріч з майором Національної гвардії України, Дробот О. М. Майор провів інструктажі з техніки бойових дій.

        У четвер, 3 листопада, до клубу "БОРИВІТЕР" приїздив інструктор зі складання парашуту. Зустріч проводилась у спортзалі ліцею, де інструктор показував студентам  правильність збору парашута.

 

Змагання з дня річниці створення клубу "Боривітер"

     16 червня 2015 року на полігоні Національної гвардії в с. Старому відбулися змагання присвячені річниці створення клубу «Боривітер».

           

 

     Команда «Боривітер» в змаганнях з нагоди річниці заснування ГО «Боривітер» серед клубів військово-патріотичного напрямку на призи підполковника ЗСУ Гудзя Валерія Федоровича, завоювала ІІ загальнокомандне місце та кубок за І місце у «марш-кидку». А також вибороли І місце у змаганні «смуга перешкод» та І місце в метанні гранати.