В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»). • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання. • Штукатур. Маляр. • Кухар. Офіціант. На базі 11 класів • Майстер готельного обслуговування. (1 рік) • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)(1,5 рік)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ДЕРЖАВНОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

НА 2025 РІК    

 

Нещодавно стартував набір здобувачів освітиу Бориспільський професійний ліцей

    Прийом здобувачів освіти(слухачів) на навчання здійснюється за державним замовленням на підготовку робітників, замовленням служби зайнятості, а також на договірній основі з підприємствами, організаціями, фізичними особами.

     Між освітнім закладом та товариствами з обмеженою відповідальностю: АТП «Україна», «Варіація», «Булат СБК», Агрофірма «Старе», «Київська агропромислова компанія», «Дорос», «Будівельно-монтажне управління №10», АТФ «Будпласт», «Омега-31», «Автосервіс», «Форнеті-Україна», «Бориспільський завод гумових виробів», відкритими акціонерними товариствами АТАСС-Бориспіль, «Аскольд», акціонерним товариством «Київобленерго» (Бориспільський районний підрозділ), приватними підприємствами «Бориспільбудінвест», «Азомет Трейд» та іншими укладено угоди на співпрацю, підготовку робітників, надання робочих місць для організації виробничого навчання та виробничої практики.

     Станом на 01 січня 2019 року в ліцеї навчається 357 здобувачів освіти та слухачів,  серед них 332 особи – первинна професійна підготовка, 25 осіб – слухачі професійно-технічного навчання.

     Правила прийому своєчасно доводяться до відома вступників через засоби масової інформації, активну профорієнтаційну роботу з використанням друкованої продукції, мережу Інтернет.

      Прийом здобувачів освіти до ліцею здійснює приймальна комісія, склад і обов’язки якої визначаються наказом директора ліцею. 

     Під час проведення заходу «День відкритих дверей» випускники загальноосвітніх шкіл знайомляться з історією та традиціями освітнього закладу, його матеріально-технічною базою, оглядають виставку продукції, яка випускається під час проведення уроків виробничого навчання. Майстри виробничого навчання демонструють «майстер-клас» з професій.

     Широко застосовуються для проведення профорієнтаційної роботи і засоби масової інформації: місцева преса, радіо, телебачення та ін.

     Щорічно заклад освіти випускає близько 200 кваліфікованих робітників, які пройшли первинну професійну підготовку, близько 100 слухачів професійно-технічного навчання з числа юридичних та фізичних осіб, 100% випускники отримують кваліфікацію з двох і більше професій, що сприяє в подальшому їх кращому працевлаштуванню.

 

В нашому ліцеї ви можете отримати професії:

На базі 9 класів (термін навчання 3 роки )

•    Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»).
•    Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів. Електрозварник ручного зварювання.
•    Штукатур. Маляр.
•    Кухар. Офіціант.

На базі 11 класів

•    Майстер готельного обслуговування. (1 рік)
•    Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія «С»). (1,5 рік)

 

КОРОТКОТЕРМІНОВІ КУРСИ
•    Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», «Д», «Е».
•    Електрогазозварник, ручного зварювання.
•    Охоронник.
•    Монтажник гіпсокартонних конструкцій.
•    Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.
•    Кухар.

 

   Так вже повелося, що ринок кадрів не стоїть на місці. На зміну одним спеціальностям приходять інші, більш сучасні та пристосовані до останніх новинок технічного прогресу, деякі спеціальності та професії взагалі залишаються в минулому, бо нікому не спаде на думку нині плести постоли чи організувати виробництво самоварів. Але є професії, котрі з часом не тільки не втрачають своєї актуальності, але й здобувають все більший попит.

       Будівельник – дуже давня професія, що бере свій початок в глибині сторіч і нерозривно пов'язана з історією розвитку людського суспільства. Першим вчителем будівничих була природа, яка їх оточувала. З тієї пори, як людина будує, її думки невпинно працюють над створенням нових, поліпшенням існуючих знарядь праці, над пошуками складних форм споруд, над зведенням їх у короткі терміни, із меншими витратами засобів і зусиль. Завдяки будівельникам невпізнанно змінюють свій вигляд міста та села, вступають в дію нові заводи, домни і елеватори, торгові центри, прокладаються тисячі кілометрів залізничних і шосейних шляхів.

   З кожної професії розроблені пакети навчально-програмної документації, що погоджені з основними замовниками кадрів, ДЗ «Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Київській області» та затверджені департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації. Зміст навчальних планів і програм відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційних характеристик. 

Здобувачі освіти ліцею забезпечуються стипендією, безкоштовним проживанням в гуртожитку і харчуванням. Кращим випускникам надаються направлення для продовження навчання у вищих закладах. освіти

 

Графік роботи приймальної комісії

                                   Понеділок - П'ятниця

08.30 - 16.30

                                            Субота

09.00 - 12.00

                                            Неділя

вихідний

 

Необхідні документи для вступу в ліцей:
1.    Заява.
2.    Документ про освіту в оригіналі.
3.    ІD паспорт, паспорт України (3 копії). Витяг про реєстрацію (3 копії)
4.    Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (3 копії)
5.    4 фотокартки розміром 3*4см
6.    Медична довідка (Ф. 086-у) та довідка про щеплення (Ф. 0-63)
7.    Документ про відношення до військової служби (військовий квиток, посвідчення про приписку).