В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

Професія: Електрозварник ручного зварювання. Слюсар з ремонту автомобіля

(термін навчання 3 роки з отриманням повної загальної середньої освіти)

   Професія електрозварника належить до найбільш розповсюджених і масових. Без цих спеціалістів не обходиться виробництво і ремонт автомобілів, кораблів, літаків, мостів, трубопроводів та інших конструкцій. Професія „Електрогазозварник" ввійшла в першу п'ятірку професій, які користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. А це й не дивно, бо, для прикладу, у час швидкого зросту будівельної галузі саме у електрогазозварниках виникає найгостріша потреб.

   Обери професію електрогазозварник і приходь на навчання в Бориспільський профліцей, де для тебе відчинять свої двері кабінет спецтехнологій, майстерня з електрозварювання, бокси під накриттям для проведення виробничого навчання.

   ПЕРСПЕКТИВИ.

    Перспективи розвитку спеціаліста пов’язані із самоудосконаленням, необхідністю розширення знань з різних галузей техніки, технології, що сприяє розвитку інтелектуальної сфери і престижу фахівця, одержанню більш високого рівня кваліфікації, можливим службовим відзнакам,  винагородам, просуванню по службі в означених галузях.

   Перспективи пов’язані також з розвитком приватного сектора і взагалі усієї економіки у державі. І перш за все, у будівництві, на спорудженні індивідуальних будівель, у комунальному і сільському господарствах тощо. Матеріальний добробут фахівця безпосередньо залежить від рівня кваліфікації й обсягу виконаних робіт.