В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

Майстерня плиточників лицювальників

 Для підготовки кваліфікованих робітників з професії "Лицювальник-плиточник" в училищі створено 1 навчальну майстерню. Навчальна майстерня оснащена відповідно до вимог Державного стандарту ПТО з професії "Лицювальник-плиточник".

     Для навчання за професією "Лицювальник-плиточник" в майстерні є в наявності: ящики з вапняним розчином, кіклька комплектів інструменту лицювальника-плиточника, різноманітні стенди з технологічними картами, зразки видів лицювальних робіт, обладнання (розчинозмішувач, компресор, ручні шліфувальні машини, міксер з насадкою.), а також пристрої та шаблони для лицювальних робіт та кілька десятків комплектів роздаткового матеріалу.

Матеріально-технічне забезпечення професійно-практичної підготовки з професії "Лицювальник-плиточник" складає більше 90 % (професійно-теоретичної підготовки - 95%, забезпеченість підручниками і посібниками мовою складає 80%).