В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

     Навчання професіям здійснюється у відповідності до державних стандартів з конкретних професій, навчальних планів і програм, затверджених у встановленому порядку та погоджених з підприємствами-замовниками робітничих кадрів.

     Навчальний процес здійснюється в двох навчальних корпусах, побудованих за типовим проектом на 600 учнівських місць. Загальні площі корпусів складають 7548,6 кв.м, розташовані на земельні ділянці площе. 1,98 га.

    Обладнано 21 навчальний кабінет, з них 10 кабінетів для викладання предметів професійно-теоретичної підготовки і один комп’ютерний клас. Навчальна площа кабінетів на 1 учня складає 1,9 – 2,4 кв.м. що відповідає санітарним нормам. із розрахунку наповнюваності навчальної групи 25-30 учнів.

    Для професійної підготовки ліцей має: 5 навчальних майстерень, з них 2 виробничі майстерні електротехнічного напряму, 2 майстерні будівельного виробництва, 1 слюсарно-ремонтна, 2 лабораторії автомобілів; пункт технічного обслуговування автомобілів. Загальна площа навчальних майстерень становить  2182,6 кв.м. і складає не менше не менше 6 кв. м на 1 учня, що відповідає санітарним нормам.

     У навчальному закладі обладнано майданчик для практичного водіння автомобіля.

     Професійний ліцей має: спортивний комплекс (футбольне, гандбольне поле, гімнастичне містечко, баскетбольна площадка, спортивний зал та зал загально фізичної підготовки); бібліотеку, книжковий фонд якої налічує 21981 примірник, в т.ч.підручники профтехциклу – 3904 примірника, художня література – 13536 примірники), читальний зал із доступом до Інтернету 62,7 кв.м; актову зала на 220 місць, їдальню на 150 посадкових місць, що утримується за рахунок коштів спеціального фонду; гуртожиток на 400 місць, навчальний тир  162 кв.м.

     Обладнано медичний пункт та ізолятор. Контроль за станом здоров’я учнів здійснює фельдшер.

     Санітарно-технічний стан будівель задовільний, що підтверджено щорічними актами готовності училища до нового навчального року.