В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

Історія закладу

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

Міністерство освіти і науки України
Київська обласна державна адміністрація
Департамент освіти і науки
Державний професійно-техінчний навчальний заклад

«Бориспільський професійний ліцей»

        Бориспільський професійний ліцей – державний навчальний заклад другого атестаційного рівня, підпорядкований департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Міністерству освіти і науки України, який забезпечує реаліза­цію потреб людини в оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров'я та соціа­льного замовлення суспільства і держави. Навчальний заклад проводить освітню діяльність майже півстоліття. Більше 40 років він дає путівку в життя нашим юнакам та дівчатам, готує достойну робочу зміну, висококваліфікованих спеціалістів для багатьох галузей народного господарства. За цей час у його стінах було підготовлено понад 15 тисяч кваліфікованих спеціалістів різних професій, які знайшли своє місце роботи в різних регіонах колишнього Радянського Союзу та за його межами. У народне господарство прийшли кваліфіковані водії, кухарі, штукатури, маляри, електромонтажники та інші. Багато з них стали справжніми майстрами своєї справи на виробництві, частина продовжила навчання у вузах і технікумах. Професії та якість підготовки дозволяють їм успішно працювати у державних, колективних та приватних підприємствах, організовувати власний бізнес.

Історія нашого закладу починається з другої половини 70-х років.

  • В 1968 ріку на базі управління "Укргазбуд" було відкрите міське професійно - технічне училище №55. Перший прийом учнів відбувся 1 вересня 1968 року в кількості 270 чоловік з терміном навчання 1 – 2 роки без отримання середньої освіти. Училище готувало кваліфікованих спеціалістів будівельного профілю: маляр, муляр, штукатур, електромонтажник.
  • МПТУ – №55 функціонувало до 1972 року. А в 1972 році в зв’язку з реорганізацією міжобласного управління, училище змінило нумерацію з №55 на № 36. Але зміни відбулися не лише зовні. Дітям була надана можливість отримувати ще й середню освіту і термін навчання збільшився до 3-ох років.
  • В 1975 році МПТУ – №36 стає ПТУ – №3. Випускників ПТУ – №3 знають в різних регіонах колишнього Радянського Союзу та в різних містах України: Уренгой, Сургут, Інчукальське підземне сховище газу в Прибалтиці, Слозань під Баку, Кристіще, Червоноград, Донецької, Харківської області, в Криму і т.д. В цьому велика заслуга викладачів та майстрів виробничого навчання, що доклали чимало зусиль до навчання своїх вихованців.
  •  
  • Враховуючи потреби ринку праці у підготовці кваліфікованих кадрів та формування ступеневої професійно-технічної освіти, з липня 2005 року ПТУ №3 отримує статус ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей”.

З приходом в травні 2004 року нового директора, Динька Володимира Анатолійовича було перекрито шатровий дах над навчальним корпусом, навчальними майстернями, спортзалом та актовою залою.

      Ці роботи виконувались власними силами, з залученням майстрів виробничого навчання. Відремонтовано гуртожиток, що стало однією з причин збільшення контингенту та проведення набору учнів на конкурсній основі. Капітальний ремонт докорінно змінив актову залу. Сучасний ремонт, що був проведений у спортзалі, дав змогу сьогодні приймати волейбольні та баскетбольні команди для проведення змагань республіканського рівня. Суттєвої реконструкції зазнали всі поверхи навчального корпусу. Введено вдію новий комп’ютерний клас, який долучає учнів до світу інформаційних технологій. Постійно поновлюються інструментом та матеріалами навчальні майстерні. З кожним роком відбувається поповнення колективу молодими кадрами. Отримано ліцензії на відкриття нових спеціальностей.


Коридор гуртожитку Спортзал

Актовий зал Майстерня

Наш професійний ліцей є ПТНЗ другого атестаційного рівня, що забезпечує отримання професійно-технічної та повної загальної середньої освіти. Ми здійснюємо підготовку робітників високого рівня кваліфікації, як правило, складних інтегрованих професій. Навчальний процес ґрунтується на принципах гуманістичної особистісно-орієнтованої педагогіки, демократизму, спільній діяльності педагогічних працівників та учнів. Зміст навчального процесу і терміни навчання визначаються робочими навчальними планами та програмами. Перевага надається інтерактивним методам навчання.

Сьогодні сучасний професійно-технічний навчальний заклад ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей", здійснює підготовку кваліфікованих робітників за найбільш затребуваними на ринку праці інтегрованими професіями (детальна інформація надана в розділі «Вступникам»):

 

  • Навчання в ліцеї безкоштовне. Учні ліцею забезпечуються стипендією, безкоштовним проживанням в гуртожитку ( з користуванням безкоштовним WI-FI) і харчуванням. Також в приміщенні гуртожитку знаходиться 2 тренажерні зали.

    Кращим випускникам надаються напрвлення для продовження навчання у вищих навчальних закладах.

 

Наша адреса

вул. Ушакова,17, м. Бориспіль,

Київська область, Україна, 08304 (р-н залізничного вокзалу),

тел.: (04595) 7 - 22 - 33; 7 -22 - 09

proflicey_borysp@ukr.net

   

Зворотній зв'язок 

Ім`я відправника *:
E-mail відправника *:
Тема листа:
Текст повідомлення *: