В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           
 

 

ЩОБ ВІДЧУТИ ДУХ СТУДЕНТСТВА, ТРЕБА ПОЖИТИ В ГУРТОЖИТКУ.

    На базі ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» працює учнівський гуртожиток. Учні, які навчаються в ліцеї, забезпечуються безкоштовним проживанням.

   У гуртожитку учні проживають у кімнатах по 3 – 4 чоловіки в кожній. Наш гуртожиток відрізняється своєю приємною атмосферою, комфортабельністю та умовами вищого класу. Є безкоштовний інтернет (підключення до мережі Wi – Fi).

Фото студентського гуртожитку

 

 Коридор гуртожитку

 

   Кухня

 

Санвузол

 

 

Кімнати хлопців

 

 

Кімнати дівчат

 

   На поверсі учнів існує кімната самопідготовки, в якій проводяться виховні години, підготовки до свят та інших заходів.

   На першому поверсі гуртожитку учні можуть відвідувати тренажерний та кардіотренажерний зали. Біля гуртожитку знаходиться спортивний майданчик, який включає в себе: футбольне  та баскетбольне поле, бігові доріжки. Тож кожен мешканець гуртожитку має можливість безкоштовно займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя.                   

 

  Учні на спортивному майданчику