В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

Молодий спеціаліст стає хорошим учителем,
перш за все, завдяки обстановці творчої праці … 

В. Сухомлинський

 

Наставництво це одна із форм професійної адаптації молодого педагога до навчально-виробничого процесу та набуття ним належного професійного і методичного рівня у своїй роботі.

Молодий спеціаліст – педагог-початківець, який володіє знаннями з предмету  (професії) та методики викладання, з основ педагогіки, виявляє бажання і схильність  до подальшого вдосконалення своїх

Наставник – досвідчений педагог, що володіє високими професійними і моральними якостями, знаннями в галузі викладання предмету (навчання професії) і виховання учнів.

Положення про наставництво в ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»

План роботи методиста з молодими спеціалістами

Методичні посібники та рекомендації молодому педагогу

Бібліотекар на допомогу початківцю

Анкета для молодого спеціаліста

Схема аналізу уроку

План роботи  наставника Костенкова В.В. з молодим майстром виробничого навчання на 2018/2019 н.р.

План роботи наставника Костенкова В.В. з молодим майстром виробничого навчання на ІІ семестр 2018/2019 н.р.