В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

       Семінар-практикум – це своєрідна форма підвищення кваліфікації, ознайомлення  з досвідом колег. У нашому ліцеї семінар-практикум визнано ефективною формою колегіального обговорення тієї чи іншої проблеми з метою формування компетентності учасників в сфері нових знань, методів, а також для оптимізації взаємодії  у вирішенні спільних завдань.

         Проведення семінарів-практикумів дає можливість актуалізувати проблему  підвищення ефективності сучасного уроку завдяки впровадженню інноваційних технологій, нестандартних прийомів активізації пізнавальної діяльності учнів, а також визначити сильні та слабкі сторони всіх цих методів, обговорити і визначити педагогічні умови формування толерантності, поглибити знання з педагогіки та психології, набути знань щодо подолання труднощів спілкування  та тренування навичок контролю емоційних станів тощо.

       Графік проведення семінарів-практикумів