В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

        Учнівське самоврядування в  ліцеї представлено учнівською республікою (ЛУР), яка створена в 2006 р. за спільною ініціативою учнів- активістів, адміністрації і педагогів.

       Діяльність учнівської республіки спрамована на удосконалення навчально-виховного процесу, якісне навчання, розвиток творчих здібностей, виховання духовності і культури учнів, зростання їх соціальної активності та відповідальності за доручену справу, формування їх моральних якостей, підвищення ініціативи кожного учня.

Основними завданнями учнівської республіки є:

 • забезпечення і захист інтересів і парав учнів;
 • забезпечення виконання учнями своїх обов'язків;
 • сприяння навчальній, трудовій та творчій діяльності учнів;
 • створення учнівських гуртків, товариств, об'єднань, клубів зв спільними інтересами;
 • організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів, молодіжними організаціями;
 • безпосередня участь у реалізації державної молодіжної політики;
 • репрезентація у керівництві ліцею;
 • залучення учнів до трудової та творчої діяльності у вільний від навчання час;
 • контроль за навчальною та трудовою дистипліною учнів, оперативне регулювання на їх порушення; 
 • проведення вечорів відпочинку, конкурсів, КВН, виступних урочистостей ліцею;
 • пропаганда здорового способу життя.


Учнівське самоврядування та його підрозділи є активними учасниками своїх заходів, що проходять в стінах ліцею та м. Бориспіль. Зокрема, учні ліцею є активними учасниками святкування дня міста, що проходить традиційно у вересні місяці, та спортивних заходах, що проводить міська влада.

      Щорічно учні ліцею шляхом відкритого голосування обирають свого президента, який формує Раду, до складу якої входять:
віце-президент. Ліцейська учнівська республіка має герб, гімн, та статут.
     Центр спорту і охорони здоров'я проводять бесіди, вікторини, змагання з футболу, волейболу, тенісу з метою формування у наших учнів здорового способу життя й сприяння розвитку творчих, організаторських та лідерських якостей ліцеїстів.
Центр науки та освіти допомагає під час  підготовки  та проведення традиційних щорічних змагань "інтелект–ліга". Представники центру науки та освіти допомагають у проведенні предметних тижнів
Жодне свято й справа не проходять без преміювання. Переможці різних конкурсів нагороджуються грамотами та цінними подарунками. ​У ліцеї створена система стимулювання ліцеїстів: найбільш активні учні отримують винагороди та цінні подарунки. 

     Всі заходи що проводить учнівське самоврядування, обговорюються на підрозділах ЛУРу, де знаходиться оптимальне рішення по спірниз питаннях.Учнні ліцею та ЛУР є одними з учасників районного огляду проти пожежниж підрозділів. Учні із задоволенням приймають участь в змаганнях спортивно-пожежних дисциплін і є постійними призерами даних змагань. 

      Багато уваги приділяється заходам, які допомагають учням розкрити свої таланти та вдосконалити їх. За рік у ліцеї відбувається чимало концертів, присвячених різним подіям. ЛУР разом з художнім колективом ліцею шукають нові таланти та влаштовують концертну програму та заходи.
      ЛУР в об'єднанні з "Боривітер" намагається як найкраще виховувати в учнів любов до своєї країни. Тому існує багато заходів, які проводяться з метою виховання патріотизму у серці кожного учня ліцею. Це можуть бути як і брейд-ринг до дня української писемності, так і просто відкритий урок, присвячений дню народження Тараса Григоровича Шевченка.
Також адмінічтрація ліцею приділяє багато уваги випускним групам. На випуск уожної групи обов'язково проводиться концертна програма та офіційне вручення атестату і диплому. Кожен випуск традиційно святкується в актовому залі, де кожен знайде багато веселощів та затишну атмосферу.