В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ КЛУБУ

       Військово-патріотичний спортивно-туристичний клуб "Боривітер" створений 10 червня 2014 року. Мета створення клубу - розвиток військово-патріотичного виховання та пропаганда здорового способу життя на базі ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей".

      У клубі займаються 30 (7%) учнів. Учні вивчають військову топографію, історію Збройних Сил України, стрілецьку зброю, рукопашний бій. Члени клубу вже мають досвід у виступах серед військово-патріотичних організацій України, про що свідчать грамоти, які завоювали члени клубу (для прикладу - за 3 місце у військово-прикладній естафеті на обласному етапі Всеукраїнської молодіжної патріотичної акції «Козацька Слава»,  за 1 місце у змаганні «Переправа» в рамках Всеукраїнської патріотичної молодіжної акції «Запорозька слава»).

     Точкою відліку в ісорії створення клубу можна рахувати весну 2013 року, коли на військово-патріотичній грі "Патріот", що проводилася Київською обласною адміністрацією, зустрілися вчитель військової справи ДПТНЗ "Бориспільського професійного ліцею" Гудзь Валерій Федорович та теперішній керівник клубу Ломако Євгеній Володимирович. У результаті їх спілкування Валерій Федорович Гудзь запропонував ідею створення на базі ліцею військово-патріотичного клубу. Ця ідея була підтримана директором ліцею, Динько Володимиром Анатолієвичем. Після цього влітку того ж року був створений клуб "БОРИВІТЕР".

     У той час, коли йшло оформлення клубу, ми не сиділи, склавши руки. За запрошенням різних організацій та інших клубів ми прийняли участь більш ніж у багатьох різних заходах. Так по запрошенню Всеукраїнської організації "Громадянський рух ЗА МАЙБУТНЄ" наші хлопці прийняли участь у військово-партіотичному зборі 79-ої окремої Аеромобільної бригади міста Миколаїв та двух шкіл виживання.