В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

       Педагогічна рада  це постійно діючий колегіаальний орган самоврядування педагогічних працівників. По суті, це творча лабораторія, що досліджує й колегіально вирішує актуальні питання освітянського життя, націлює наш педагогічний колектив на підвищення якості й ефективності освітньо-виховного процесу, стимулює розвиток творчого потенціалу, зростання професійної майстерності педагогів. В системі методичної роботи в нашому ліцеї педагогічна рада займає провідне місце, організовує роботу в закладі освіти як єдиний цільовий процес і проводиться, як правило, раз на 2 місяці.

 План проведення педагогічних рад на 2018 - 2019 навчальний рік

       Методична рада створена з метою координації діяльності всіх структурних підрозділів методичної служби закладу освіти та вирішення таких завдань: удосконалення  освітньо-виробничого процесу, підвищення професійної майстерності і творчого пошуку педагогів, науково-методичного забезпечення освітньо-виробничого процесу, зростання фахової майстерності педагогічних кадрів.

Наказ про створення методичної ради

Основні напрями роботи методичної ради:

         - організація роботи методичних комісій;

         - організація заходів, спрямованих на підвищення професійної майстерності педагогів;

         - проведення предметних тижнів, відкритих уроків, днів відкритих дверей тощо;

         - керівництво та організація роботи зі здібними учнями.

На засіданнях методичної ради ліцею розглядаються матеріали та готуються пропозиції з таких питань:

1. Визначення основних напрямів методичної роботи в ліцеї на навчальний рік.

2. Оцінка результатів методичної роботи педагогічних працівників ліцею.

3. Сприяння впровадженню інноваційних технологій в освітньо-виробничий процес.

4. Виявлення, вивчення та впровадження досвіду кращих педагогів.

5. Сприяння в організації, визначенні тематики та проведенні семінарів-практикумів з питань методики проведення уроків теоретичної і практичної професійної підготовки.

6. Планування та проведення тижнів і місячників методичної роботи, що є свого роду звітом про методичну роботу в ліцеї.

      План роботи та план засідань методичної ради ліцею 2018-2019 н.р