В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

       Методичні комісії це основний методичний підрозділ, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання наших учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, професійний ріст і методичну майстерність викладачів та майстрів в/н, впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виховний процес. Таким чином, головним змістом роботи методичних комісій у ліцеї є удосконалення змісту, організації і методики теоретичного і виробничого навчання з метою здійснення органічного зв`язку загальноосвітньої і професійної підготовки наших учнів. Для виконання визначених завдань в ліцеї створено 5 методичних комісій.

         Плани роботи МК розробляються на навчальний рік за результатами попередньої діяльності та на основі аналізу рівня предметної та професійної компетентності педагогічних працівників і є складовою єдиного річного плану методичної роботи.

          Дивись методичні комісії

         Координує роботу МК методичний кабінет, в якому забезпечені всі необхідні умови для ефективної підготовки викладачів та майстрів виробничого навчання до уроків, індивідуальної методичної роботи і самоосвіти, а також проведення різних методичних заходів.