В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

Професія: Штукатур. Маляр.

(термін навчання 3 роки з отриманням повної загальної середньої освіти)

 Професія має важливе значення в житті людини. Від того, як правильно людина обере професію, залежить, як вона проживе житгя, що зробить корисного для себе і для людей. 3 давніх часів і на сучасному етапі потреба у будівельниках на ринку праці була є і буде постійна.


   Штукатур - це людина, котра опанувала професію штукатура. Обштукатурювання це важливий етап в будівництві будинку.Це перший фахівець, від якості роботи якого залежить естетичний вигляд будинку, свою назву професія отримала від основного матеріалу, з яким доводиться працювати.

 

 

Маляр - робітник, який на будівництві фарбує, покриває лаком стіни, стелі, двері, підлогу та інші елементи будівель, обклеює їх шпалерами, іншими штучними матеріалами при їх остаточному оздобленні. Від його уміння, професійних навиків, естетичного смаку залежить, який вигляд матиме в кінцевому результаті будинок чи приміщення. Його робота завершує працю колективу будівельників.

Назва професії "маляр" походить від німецького слова "maler", що означає живописець. На сучасному ринку праці ця професія користується підвищеним попитом. Здобувши її, ви не залишитеся без роботи.