В нашому ліцеї ви можете отримати такі професії: На базі 9 класів(термін навчання 3 роки) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С») --- Електрозварник ручного зварювання, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів --- Штукатур, маляр. На базі 11 класів --- Електрогазозварник, рихтувальник кузовів (1,5 року) --- Слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорії «С»)(1 рік) --- Кухар - офіціант (1,5 pоку) --- Майстер готельного обслуговування (1 pік).

ПЛАНИ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В 2019 РОЦІ

21 лютого 2019р. представники клубу «Боривітер» взяли участь у військово-патріотичному заході «Плани військово-патріотичного виховання в 2019 році», що проводила ВГО «Громадський рух «За Майбутнє» спільно з Міністерством оборони України, Генеральним штабом ЗСУ, на базі Національного музею історії України у Другій світовій війні.

 

ФЕСТИВАЛЬ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ «БУЛАВА»

11-12 травня 2019р. у смт. Калинівка Васильківського району відбувся Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв «Булава», на якому проходив Чемпіонат по спортивному метанню ножа. Учні ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» клубу «Боривітер» в категорії юніорів посіли І та ІІ місця.